16.04.2023

Zmajčki Ligo IMBL sklenili na drugem mestu

Cedevita Olimpija se veseli novega uspeha pri ekipah mlajših starostnih kategorij. Mladi Zmajčki v kategoriji do 14. leta so namreč v močni regionalni Ligi IMBL osvojili končno drugo mesto. Na finalni tekmi zaključnega turnirja v Sarajevu so morali ljubljanski upi priznati premoč ekipi Budućnosti VOLI, ki je bila boljša z rezultatom 66:59. Nil Brecelj Đorđević … Continued

Nil Brecelj Đorđević je bil izbran v najboljšo peterko turnirja, Nejc Rožnik pa je bil uvrščen v drugo peterko turnirja.

Za ekipo Cedevita Olimpije na turnirju nastopajo: Luka Kalaš, Maks Logar, Rian Budimlić, Marko Konič, Jaša Repe, Luka Špec, Miha Flajnik, Nik Cimperman Rakar, Tevž Trdan, Đorđe Marković, Matej Dominik Vrlič, Nil Brecelj Đorđević, Andraž Ščavničar in Nejc Rožnik. Trener ekipe je Matic Dragojević, pomočnik pa Miroslav Kezmić.