07.05.2023

Zmajčki U18 državno prvenstvo zaključili na tretjem mestu!

Košarkarji ekipe Cedevite Olimpije do 18. leta so državno prvenstvo zaključili na odličnem tretjem mestu. Mladi Zmajčki, ki jih s klopi vodi glavni trener Andrej Podvršnik, so v nedeljo na finalnem turnirju v Novem mestu na tekmi za tretje mesto z rezultatom 84:75 premagali ECE Triglav A. Lon Ličan je bil najboljši strelec ljubljanske zasedbe, … Continued

Košarkarji ekipe Cedevite Olimpije do 18. leta so državno prvenstvo zaključili na odličnem tretjem mestu. Mladi Zmajčki, ki jih s klopi vodi glavni trener Andrej Podvršnik, so v nedeljo na finalnem turnirju v Novem mestu na tekmi za tretje mesto z rezultatom 84:75 premagali ECE Triglav A. Lon Ličan je bil najboljši strelec ljubljanske zasedbe, dosegel pa je 21 točk in temu dodal še sedem skokov.

FINALNI TURNIR DRŽAVNEGA PRVENSTVA ZA FANTE U18 (Novo mesto, Slovenija; 4.-7. maj 2023)