Novica
07.02.2022

Spletni prenos: Zmajčki U15 v mali dvorani Stožic s Ptujem

V novem tednu bodo košarkarji ekip mlajših starostnih kategorij Cedevite Olimpije nadaljevali s tekmami slovenskega državnega prvenstva. V neposrednem spletnem prenosu si bo možno ogledati dvoboj ekip U15 med Cedevito Olimpijo in Ptujem. FANTJE U17 ORANŽNI (2. SKL; 9. KOLO 2. DELA) ŠD Cerklje (Cerklje na Gorenjskem, Slovenija), sreda, 9. februar, ob 18.15: BRUNARICA ŠTERN … Continued

V novem tednu bodo košarkarji ekip mlajših starostnih kategorij Cedevite Olimpije nadaljevali s tekmami slovenskega državnega prvenstva. V neposrednem spletnem prenosu si bo možno ogledati dvoboj ekip U15 med Cedevito Olimpijo in Ptujem.

FANTJE U17 ORANŽNI (2. SKL; 9. KOLO 2. DELA)

ŠD Cerklje (Cerklje na Gorenjskem, Slovenija), sreda, 9. februar, ob 18.15:
BRUNARICA ŠTERN KRVAVEC – CEDEVITA OLIMPIJA ORANŽNI

LESTVICA:

M Ekipa T Z P
1. Cedevita Olimpija oranžni 7 6 1 13
2. Brunarica Štern Krvavec 6 6 0 12
3. Globus 7 5 2 12
4. Janče Ljubljana B 7 3 4 10
5. Lastovka 8 1 7 9
6. Slovan C 7 0 7 7

FANTJE U17 ZELENI (2. SKL; 9. KOLO 2. DELA)

OŠ Mirana Jarca, Črnomelj (Črnomelj, Slovenija), torek, 8. februar, ob 18.00:
KOLPA – CEDEVITA OLIMPIJA ZELENI

LESTVICA:

M Ekipa T Z P
1. Cedevita Olimpija zeleni 8 8 0 16
2. Krško 8 3 5 11
3. Litija 7 3 4 10
4. Helios Suns B 6 3 3 9
5. Šentvid – Ljubljana beli 6 3 3 9
6. Kolpa 5 0 5 5

FANTJE U15 (1. SKL; 5. KOLO 2. DELA)

Mala dvorana Stožice (Ljubljana, Slovenija), torek, 8. februar, ob 11.30:
CEDEVITA OLIMPIJA – PTUJ

LESTVICA:

M Ekipa T Z P
1. Helios Suns A 7 7 0 14
2. Elektra Šoštanj 6 4 2 10
3. Cedevita Olimpija 5 3 2 8
4. Ptuj 6 2 4 8
5. Krško 5 1 4 6
6. Lotmerk 5 0 5 5

FANTJE U15 ZELENI (1. SKL; 6. KOLO 2. DELA)

Arena Stožice (Ljubljana, Slovenija), torek, 8. februar, ob 16.00:
CEDEVITA OLIMPIJA ZELENI – NUTRISPOINT ILIRIJA A

LESTVICA:

M Ekipa T Z P
1. ECE Triglav A 7 7 0 14
2. Nutrispoint Ilirija A 6 4 2 10
3. Cedevita Olimpija zeleni 6 4 2 10
4. Hidria 7 1 6 8
5. Leone Ajdovščina 4 2 2 6
6. Izola 6 0 6 6

FANTJE U15 ORANŽNI (2. SKL; 5. KOLO 2. DELA)

Arena Stožice (Ljubljana, Slovenija), torek, 8. februar, ob 18.00:
CEDEVITA OLIMPIJA ORANŽNI – 3X3 PIRAN

LESTVICA:

M Ekipa T Z P
1. Šentvid – Ljubljana zelen 7 7 0 14
2. Pivka perutninarstvo 7 5 2 12
3. Cerknica 8 4 4 12
4. Simon-oil Krvavec 7 4 3 11
5. Cedevita Olimpija oranžni 6 0 6 6
6. 3×3 Piran 5 0 5 5

FANTJE U13 (1. SKL; 6. KOLO 2. DELA)

OŠ Anton Ukmar (Koper, Slovenija), četrtek, 10. februar, ob 17.30:
KOPER RUMENI – CEDEVITA OLIMPIJA

LESTVICA:

M Ekipa T Z P
1. Radovljica 8 4 4 12
2. Cedevita Olimpija 5 5 0 10
3. Ipros Vrhnika A 5 4 1 9
4. Koper rumeni 7 2 5 9
5. Logatec A 5 3 2 7
6. PVC Nagode Postojna 6 0 6 5

FANTJE U13 ZELENI (2. SKL; 6. KOLO 2. DELA)

OŠ Antona Žnideršiča (Ilirska Bistrica, Slovenija), četrtek, 10. februar, ob 17.45:
PLAMA PUR MODRI – CEDEVITA OLIMPIJA ZELENI

LESTVICA:

M Ekipa T Z P
1. Gorenja vas 7 6 1 13
2. Kras 7 5 2 12
3. Cedevita Olimpija zeleni 5 4 1 9
4. Janče Ljubljana B 7 1 6 8
5. Plama pur modri 6 1 5 7
6. Žiri 4 1 3 5

 

Navijaška oprema

Ženska majica retro napis Cedevita Olimpija

V trgovino

Adidas CORE 19 HOODIE z logotipom

V trgovino

Adidas CORE 18 SWEATSHIRT z logotipom

V trgovino

Majica Dragon Heart

V trgovino

Dres Adidas 2021/2022 - zelen

V trgovino
AdidasUradni opremljevalec
KK Cedevita Olimpija
Free deliveryBrezplačna dostava
pri nakupu nad 80 EUR

Sponzorji

Mali sponzorji, dobavitelji in partnerji