Novica
18.03.2022

Spletni prenos: Zmajčki trikrat na parket v mali stoženski dvorani

Ekipe mlajših starostnih kategorij Cedevite Olimpije bodo prihajajoči konec tedna nadaljevale z boji v slovenskem državnem prvenstvu, v neposrednem spletnem prenosu pa si bo možno ogledati tri tekme, ki bodo potekale v mali stoženski dvorani. FANTJE U19 (1. SKL; 12. KOLO 2. DELA) Mala dvorana Stožice (Ljubljana, Slovenija), nedelja, 20. marec, ob 19.00: CEDEVITA OLIMPIJA … Continued

Ekipe mlajših starostnih kategorij Cedevite Olimpije bodo prihajajoči konec tedna nadaljevale z boji v slovenskem državnem prvenstvu, v neposrednem spletnem prenosu pa si bo možno ogledati tri tekme, ki bodo potekale v mali stoženski dvorani.

FANTJE U19 (1. SKL; 12. KOLO 2. DELA)

Mala dvorana Stožice (Ljubljana, Slovenija), nedelja, 20. marec, ob 19.00:
CEDEVITA OLIMPIJA – PODČETRTEK

LESTVICA:

M Ekipa T Z P
1. Helios Suns A 13 10 3 23
2. LTH Castings 12 8 4 20
3. Krka 13 7 6 20
4. Cedevita Olimpija 12 7 5 19
5. ECE Triglav 12 6 6 18
6. Slovan A 11 6 5 17
7. Podčetrtek 12 4 8 16
8. VBO Ljubljana 11 0 11 11

FANTJE U17A (1. SKL; 2. KOLO 3. DELA)

ŠD Domžale (Domžale, Slovenija), ponedeljek, 21. marec, ob 18.00:
HELIOS SUNS A – CEDEVITA OLIMPIJA A

LESTVICA:

M Ekipa T Z P
1. Cedevita Olimpija A 5 4 1 9
2. Zlatorog Thermana Laško 5 4 1 9
3. Helios Suns A 5 3 2 8
4. Krka beli 5 3 2 8
5. AKK Branik 5 1 4 6
6. ECE Triglav A 5 0 5 5

FANTJE U17 ORANŽNI (2. SKL; 2. KOLO 3. DELA)

Gimnazija Bežigrad (Ljubljana, Slovenija), sobota, 19. marec, ob 10.00:
CEDEVITA OLIMPIJA ORANŽNI – VBO LJUBLJANA B

LESTVICA:

M Ekipa T Z P
1. Plama pur 5 5 0 10
2. Cedevita Olimpija oranžni 5 4 1 9
3. VBO Ljubljana B 5 3 2 8
4. Globus 5 3 2 8
5. Portorož 5 0 5 5
6. Slovan C 5 0 5 5

FANTJE U17 ZELENI (2. SKL; 2. KOLO 3. DELA)

ŠD Vransko (Vransko, Slovenija), sobota, 19. marec, ob 10.00:
VRANI VRANSKO – CEDEVITA OLIMPIJA ZELENI

LESTVICA:

M Ekipa T Z P
1. Cedevita Olimpija zeleni 5 5 0 10
2. Ivančna Gorica 5 3 2 8
3. Vrani Vransko 5 3 2 8
4. Šentvid – Ljubljana beli 5 2 3 7
5. Litija 5 2 3 7
6. Vojnik B 5 0 5 5

FANTJE U15 (1. SKL; 2. KOLO 3. DELA)

Mala dvorana Stožice (Ljubljana, Slovenija), nedelja, 20. marec, ob 10.00:
CEDEVITA OLIMPIJA – ŠENTJUR TAJFUN

LESTVICA:

M Ekipa T Z P
1. Krka 1 1 0 2
2. Cedevita Olimpija 1 1 0 2
3. I Team Šentilj 1 0 1 1
4. Šentjur Tajfun 1 0 1 1

FANTJE U15 (1. SKL; 5. KOLO 3. DELA)

Mala dvorana Stožice (Ljubljana, Slovenija), nedelja, 20. marec, ob 12.00:
CEDEVITA OLIMPIJA ZELENI – GGD ŠENČUR

LESTVICA:

M Ekipa T Z P
1. Koper rumeni 7 7 0 14
2. Leone Ajdovščina 7 6 1 13
3. Cedevita Olimpija zeleni 7 5 2 12
4. LTH Castings 7 4 3 11
5. GGD Šenčur 6 3 3 9
6. Izola 7 1 6 8
7. Hidria 6 1 5 7
8. Orli Postojna 7 0 7 7

FANTJE U15 (2. SKL; 2. KOLO 3. DELA)

OŠ Ledina (Ljubljana, Slovenija), nedelja, 20. marec, ob 10.00:
JANČE LJUBLJANA B – CEDEVITA OLIMPIJA ORANŽNI

LESTVICA:

M Ekipa T Z P
1. Cedevita Olimpija oranžni 1 1 0 2
2. Koper beli 1 1 0 2
3. Janče Ljubljana B 1 0 1 1
4. Komenda Goldi 1 0 1 1

 

Navijaška oprema

Ženska majica retro napis Cedevita Olimpija

V trgovino

Adidas CORE 19 HOODIE z logotipom

V trgovino

Adidas CORE 18 SWEATSHIRT z logotipom

V trgovino

Majica Dragon Heart

V trgovino

Dres Adidas 2021/2022 - zelen

V trgovino
AdidasUradni opremljevalec
KK Cedevita Olimpija
Free deliveryBrezplačna dostava
pri nakupu nad 80 EUR

Sponzorji

Mali sponzorji, dobavitelji in partnerji