Novica
01.04.2022

Spletni prenos: Zmajčki ta konec tedna trikrat v mali stoženski dvorani

Košarkarji ekip mlajših starostnih kategorij Cedevite Olimpije bodo ta konec tedna odigrali nove tekme v slovenskem državnem prvenstvu, v spletnih prenosih pa si boste lahko ogledati tri obračune, ki bodo potekali v mali stoženski dvorani. FANTJE U17A (1. SKL; 4. KOLO 3. DELA) TŠC Maribor (Maribor, Slovenija), petek, 1. april, ob 20.00: AKK BRANIK – … Continued

Košarkarji ekip mlajših starostnih kategorij Cedevite Olimpije bodo ta konec tedna odigrali nove tekme v slovenskem državnem prvenstvu, v spletnih prenosih pa si boste lahko ogledati tri obračune, ki bodo potekali v mali stoženski dvorani.

FANTJE U17A (1. SKL; 4. KOLO 3. DELA)

TŠC Maribor (Maribor, Slovenija), petek, 1. april, ob 20.00:
AKK BRANIK – CEDEVITA OLIMPIJA A

LESTVICA:

M Ekipa T Z P
1. Helios Suns A 7 5 2 12
2. Cedevita Olimpija A 7 5 2 12
3. Krka beli 7 5 2 12
4. Zlatorog Thermana Laško 7 4 3 11
5. AKK Branik 6 1 5 7
6. ECE Triglav A 6 0 6 6

FANTJE U17 ORANŽNI (2. SKL; 4. KOLO 3. DELA)

Mala dvorana Stožice (Ljubljana, Slovenija), sobota, 2. april, ob 9.30:
CEDEVITA OLIMPIJA ORANŽNI – PORTOROŽ

LESTVICA:

M Ekipa T Z P
1. Plama pur 7 7 0 14
2. VBO Ljubljana B 7 5 2 12
3. Cedevita Olimpija oranžni 7 4 3 11
4. Portorož 7 2 5 9
5. Globus 7 3 4 9
6. Slovan C 7 0 7 7

FANTJE U17 ZELENI (2. SKL; 4. KOLO 3. DELA)

ŠD OŠ Vojnik (Vojnik, Slovenija), sobota, 2. april, ob 15.00:
VOJNIK B – CEDEVITA OLIMPIJA ZELENI

LESTVICA:

M Ekipa T Z P
1. Cedevita Olimpija zeleni 7 7 0 14
2. Litija 7 4 3 11
3. Ivančna Gorica 7 4 3 11
4. Šentvid – Ljubljana beli 7 3 4 10
5. Vrani Vransko 7 3 4 10
6. Vojnik B 7 0 7 7

FANTJE U15 (1. SKL; 4. KOLO 3. DELA)

Mala dvorana Stožice (Ljubljana, Slovenija), nedelja, 3. april, ob 10.00:
CEDEVITA OLIMPIJA – I TEAM ŠENTILJ

LESTVICA:

M Ekipa T Z P
1. Cedevita Olimpija 3 3 0 6
2. Šentjur Tajfun 3 1 2 4
3. Krka 2 1 1 3
4. I Team Šentilj 2 0 2 2

FANTJE U15 ZELENI (1. SKL; 7. KOLO 3. DELA)

Mala dvorana Stožice (Ljubljana, Slovenija), nedelja, 3. april, ob 12.00:
CEDEVITA OLIMPIJA ZELENI – KOPER RUMENI

LESTVICA:

M Ekipa T Z P
1. GGD Šenčur 9 6 3 15
2. Cedevita Olimpija zeleni 9 6 3 15
3. Koper rumeni 7 7 0 14
4. LTH Castings 8 5 3 13
5. Leone Ajdovščina 7 6 1 13
6. Orli Postojna 9 1 8 10
7. Izola 9 1 8 10
8. Hidria 8 1 7 9

FANTJE U15 ORANŽNI (2. SKL; 4. KOLO 3. DELA)

ŠD Komenda (Komenda, Slovenija), nedelja, 3. april, ob 10.00:
KOMENDA GOLDI – CEDEVITA OLIMPIJA ORANŽNI

LESTVICA:

M Ekipa T Z P
1. Cedevita Olimpija oranžni 3 3 0 6
2. Komenda Goldi 3 2 1 5
3. Koper beli 3 1 2 4
4. Janče Ljubljana B 3 0 3 3

 

Navijaška oprema

Ženska majica retro napis Cedevita Olimpija

V trgovino

Adidas CORE 19 HOODIE z logotipom

V trgovino

Adidas CORE 18 SWEATSHIRT z logotipom

V trgovino

Majica Dragon Heart

V trgovino

Dres Adidas 2021/2022 - zelen

V trgovino
AdidasUradni opremljevalec
KK Cedevita Olimpija
Free deliveryBrezplačna dostava
pri nakupu nad 80 EUR

Sponzorji

Mali sponzorji, dobavitelji in partnerji