Novica
16.12.2021

Spletni prenos: Tri tekme mladih Zmajčkov v mali stoženski dvorani

Košarkarji ekip mlajših starostnih kategorij Cedevite Olimpije bodo prihajajoči konec tedna znova zelo aktivni, za nekatere ekipe zeleno-oranžnih košarkarskih upov pa se aktivnosti začenjajo že v četrtek. V spletnih prenosih si boste lahko ogledali tri tekme, ki bodo potekale v mali stoženski dvorani. FANTJE U19 (1. SKL; 2. KOLO 2. DELA) ŠD Leona Štuklja (Novo … Continued

Košarkarji ekip mlajših starostnih kategorij Cedevite Olimpije bodo prihajajoči konec tedna znova zelo aktivni, za nekatere ekipe zeleno-oranžnih košarkarskih upov pa se aktivnosti začenjajo že v četrtek. V spletnih prenosih si boste lahko ogledali tri tekme, ki bodo potekale v mali stoženski dvorani.

FANTJE U19 (1. SKL; 2. KOLO 2. DELA)

ŠD Leona Štuklja (Novo mesto, Slovenija), nedelja, 19. december, ob 17.30:
KRKA – CEDEVITA OLIMPIJA

LESTVICA:

M Ekipa T Z P
1. Helios Suns A 3 3 0 6
2. Krka 3 3 0 6
3. ECE Triglav 3 2 1 5
4. Slovan A 3 2 1 5
5. Podčetrtek 3 1 2 4
6. Cedevita Olimpija 3 1 2 4
7. LTH Castings 3 0 3 3
8. VBO Ljubljana 3 0 3 3

 

FANTJE U17A (1. SKL; 4. KOLO 2. DELA)

Mala dvorana Stožice (Ljubljana, Slovenija), sobota, 18. december, ob 9.00:
CEDEVITA OLIMPIJA A – ECE TRIGLAV A

LESTVICA:

M Ekipa T Z P
1. Cedevita Olimpija A 4 3 1 7
2. Krka beli 4 3 1 7
3. ECE Triglav A 4 2 2 6
4. Šentvid – Ljubljana zelen 4 1 3 5
5. Janče Ljubljana A 3 1 2 4
6. Leone Ajdovščina 3 1 2 4

 

FANTJE U17 ORANŽNI (2. SKL; 3. KOLO 2. DELA)

OŠ Kašelj (Ljubljana, Slovenija), sobota, 18. december, ob 9.00:
JANČE LJUBLJANA B – CEDEVITA OLIMPIJA ORANŽNI

LESTVICA:

M Ekipa T Z P
1. Globus 3 3 0 6
2. Brunarica Štern Krvavec 2 2 0 4
3. Cedevita Olimpija oranžni 2 1 1 3
4. Slovan C 2 0 2 2
5. Lastovka 2 0 2 2
6. Janče Ljubljana B 1 0 1 1

 

FANTJE U17 ZELENI (2. SKL; 2. KOLO 2. DELA)

ŠD Litija (Litija, Slovenija), četrtek, 16. december, ob 19.00:
LITIJA – CEDEVITA OLIMPIJA ZELENI

FANTJE U17 ZELENI (2. SKL; 3. KOLO 2. DELA)

Montažna dvorana Šentvid (Ljubljana, Slovenija), petek, 17. december, ob 19.15:
ŠENTVID-LJUBLJANA BELI – CEDEVITA OLIMPIJA ZELENI

LESTVICA:

M Ekipa T Z P
1. Helios Suns B 2 2 0 4
2. Krško 2 1 1 3
3. Šentvid – Ljubljana beli 2 1 1 3
4. Cedevita Olimpija zeleni 1 1 0 2
5. Kolpa 2 0 2 2
6. Litija 1 0 1 1

 

FANTJE U15 (1. SKL; 3. KOLO 2. DELA)

Mala dvorana Stožice (Ljubljana, Slovenija), nedelja, 19. december, ob 10.40:
CEDEVITA OLIMPIJA – HELIOS SUNS A

LESTVICA:

M Ekipa T Z P
1. Cedevita Olimpija 2 2 0 4
2. Elektra Šoštanj 2 1 1 3
3. Ptuj 2 1 1 3
4. Helios Suns A 1 1 0 2
5. Lotmerk 2 0 2 2
6. Krško 1 0 1 1

 

FANTJE U15 (1. SKL; 3. KOLO 2. DELA)

ŠD Livade (Izola, Slovenija), nedelja, 19. december, ob 9.30:
IZOLA – CEDEVITA OLIMPIJA ZELENI

LESTVICA:

M Ekipa T Z P
1. ECE Triglav A 2 2 0 4
2. Cedevita Olimpija zeleni 2 1 1 3
3. Nutrispoint Ilirija A 2 1 1 3
4. Leone Ajdovščina 2 1 1 3
5. Hidria 2 1 1 3
6. Izola 2 0 2 2

 

FANTJE U15 ORANŽNI (2. SKL; 3. KOLO 2. DELA)

Mala dvorana Stožice (Ljubljana, Slovenija), nedelja, 19. december, ob 12.40:
CEDEVITA OLIMPIJA ORANŽNI – ŠENTVID-LJUBLJANA ZELENI

LESTVICA:

M Ekipa T Z P
1. Šentvid – Ljubljana zelen 2 2 0 4
2. Pivka perutninarstvo 2 2 0 4
3. Simon-oil Krvavec 2 2 0 4
4. Cerknica 2 0 2 2
5. Cedevita Olimpija oranžni 2 0 2 2
6. 3×3 Piran 2 0 2 2

 

FANTJE U13 (1. SKL; 3. KOLO 2. DELA)

OŠ Antona Tomaža Linharta (Radovljica, Slovenija), sobota, 18. december, ob 9.00:
RADOVLJICA – CEDEVITA OLIMPIJA

LESTVICA:

M Ekipa T Z P
1. Cedevita Olimpija 2 2 0 4
2. Radovljica 2 1 1 3
3. Koper rumeni 2 1 1 3
4. Logatec A 1 1 0 2
5. PVC Nagode Postojna 2 0 2 2
6. Ipros Vrhnika A 1 0 1 1

 

FANTJE U13 ORANŽNI (2. SKL; 1. KOLO 2. DELA)

OŠ Ledina (Ljubljana, Slovenija), četrtek, 16. december, ob 18.00:
CEDEVITA OLIMPIJA ORANŽNI – KOMENDA WILD BOBCATS

FANTJE U13 ORANŽNI (2. SKL; 3. KOLO 2. DELA)

ŠD Vransko (Vransko, Ljubljana), sobota, 18. december, ob 9.00:
VRANI VRANSKO ČRNI – CEDEVITA OLIMPIJA ORANŽNI

LESTVICA:

M Ekipa T Z P
1. Triglav B 2 2 0 4
2. Vrani Vransko črni 2 1 1 3
3. Cedevita Olimpija oranžni 1 1 0 2
4. Grosuplje B 2 0 2 2
5. Troti 2 1 1 2
6. Komenda Wild Bobcats 1 0 1 1

 

FANTJE U13 ZELENI (2. SKL; 3. KOLO 2. DELA)

ŠD OŠ Žiri (Žiri, Slovenija), nedelja, 19. december, ob 11.00:
ŽIRI – CEDEVITA OLIMPIJA ZELENI

LESTVICA:

M Ekipa T Z P
1. Gorenja vas 2 2 0 4
2. Kras 2 2 0 4
3. Cedevita Olimpija zeleni 2 1 1 3
4. Žiri 2 1 1 3
5. Plama pur modri 2 0 2 2
6. Janče Ljubljana B 2 0 2 2

 

Navijaška oprema

Ženska majica retro napis Cedevita Olimpija

V trgovino

Adidas CORE 19 HOODIE z logotipom

V trgovino

Adidas CORE 18 SWEATSHIRT z logotipom

V trgovino

Majica Dragon Heart

V trgovino

Dres Adidas 2021/2022 - zelen

V trgovino
AdidasUradni opremljevalec
KK Cedevita Olimpija
Free deliveryBrezplačna dostava
pri nakupu nad 80 EUR

Sponzorji

Mali sponzorji, dobavitelji in partnerji