Novica
11.03.2022

Spletni prenos: Nove preizkušnje za mlade Zmajčke

V soboto in nedeljo bodo z boji v tekmovanjih pod okriljem Košarkarske zveze Slovenije nadaljevali tudi košarkarji ekip mlajših starostnih kategorij Cedevite Olimpije. Tri tekme mladih Zmajčkov, ki se bodo odvile v mali stoženski dvorani, si bo možno ogledati tudi v neposrednem spletnem prenosu. FANTJE U19 (1. SKL; 11. KOLO 2. DELA) Mala dvorana Stožice … Continued

V soboto in nedeljo bodo z boji v tekmovanjih pod okriljem Košarkarske zveze Slovenije nadaljevali tudi košarkarji ekip mlajših starostnih kategorij Cedevite Olimpije. Tri tekme mladih Zmajčkov, ki se bodo odvile v mali stoženski dvorani, si bo možno ogledati tudi v neposrednem spletnem prenosu.

FANTJE U19 (1. SKL; 11. KOLO 2. DELA)

Mala dvorana Stožice (Ljubljana, Slovenija), nedelja, 13. marec, ob 19.00:
CEDEVITA OLIMPIJA – LTH CASTINGS

LESTVICA:

M Ekipa T Z P
1. Helios Suns A 11 9 2 20
2. LTH Castings 11 8 3 19
3. Krka 11 7 4 18
4. Slovan A 11 6 5 17
5. Cedevita Olimpija 11 6 5 17
6. ECE Triglav 11 5 6 16
7. Podčetrtek 11 3 8 14
8. VBO Ljubljana 11 0 11 11

FANTJE U17A (1. SKL; 1. KOLO 3. DELA)

Mala dvorana Stožice (Ljubljana, Slovenija), sobota, 12. marec, ob 9.00:
CEDEVITA OLIMPIJA – AKK BRANIK

LESTVICA:

M Ekipa T Z P
1. Zlatorog Thermana Laško 4 3 1 7
2. Cedevita Olimpija A 4 3 1 7
3. Krka beli 4 3 1 7
4. Helios Suns A 4 2 2 6
5. AKK Branik 4 1 3 5
6. ECE Triglav A 4 0 4 4

FANTJE U17 ORANŽNI (2. SKL; 1. KOLO 3. DELA)

ŠD Lucija (Lucija, Slovenija), sobota, 12. marec, ob 10.00:
PORTOROŽ – CEDEVITA OLIMPIJA ORANŽNI

LESTVICA:

M Ekipa T Z P
1. Plama pur 4 4 0 8
2. Cedevita Olimpija oranžni 4 3 1 7
3. Globus 4 3 1 7
4. VBO Ljubljana B 4 2 2 6
5. Portorož 4 0 4 4
6. Slovan C 4 0 4 4

FANTJE U17 ZELENI (2. SKL; 1. KOLO 3. DELA)

Mala dvorana Stožice (Ljubljana, Slovenija), sobota, 12. marec, ob 11.00:
CEDEVITA OLIMPIJA ZELENI – VOJNIK B

LESTVICA:

M Ekipa T Z P
1. Cedevita Olimpija zeleni 4 4 0 8
2. Ivančna Gorica 4 3 1 7
3. Vrani Vransko 4 3 1 7
4. Šentvid – Ljubljana beli 4 1 3 5
5. Litija 4 1 3 5
6. Vojnik B 4 0 4 4

FANTJE U15 (1. SKL; 1. KOLO 3. DELA)

OŠ Sladki Vrh (Šentilj, Slovenija), nedelja, 13. marec, ob 10.00:
I TEAM ŠENTILJ – CEDEVITA OLIMPIJA


FANTJE U15 ZELENI (1. SKL; 4. KOLO 3. DELA)

ŠD Trata (Škofja Loka, Slovenija), nedelja, 13. marec, ob 13.00:
LTH CASTINGS – CEDEVITA OLIMPIJA ZELENI

LESTVICA:

M Ekipa T Z P
1. Koper rumeni 6 6 0 12
2. Cedevita Olimpija zeleni 6 5 1 11
3. Leone Ajdovščina 6 5 1 11
4. LTH Castings 6 3 3 9
5. GGD Šenčur 6 3 3 9
6. Hidria 6 1 5 7
7. Izola 6 1 5 7
8. Orli Postojna 6 0 6 6

FANTJE U15 ORANŽNI (2. SKL; 1. KOLO 3. DELA)

Mala dvorana Stožice (Ljubljana, Slovenija), nedelja, 13. marec, ob 10.00:
CEDEVITA OLIMPIJA ORANŽNI – KOMENDA GOLDI


FANTJE U13 (1. SKL; 5. KOLO 2. DELA)

Telovadnica OŠ 8 talcev (Logatec, Slovenija), sobota, 12. marec, ob 9.30:
LOGATEC A – CEDEVITA OLIMPIJA

LESTVICA:

M Ekipa T Z P
1. Cedevita Olimpija 9 9 0 18
2. Ipros Vrhnika A 10 8 2 18
3. Logatec A 9 5 4 14
4. Koper rumeni 10 4 6 14
5. Radovljica 10 3 7 13
6. PVC Nagode Postojna 10 0 10 10

 

Navijaška oprema

Ženska majica retro napis Cedevita Olimpija

V trgovino

Adidas CORE 19 HOODIE z logotipom

V trgovino

Adidas CORE 18 SWEATSHIRT z logotipom

V trgovino

Majica Dragon Heart

V trgovino

Dres Adidas 2021/2022 - zelen

V trgovino
AdidasUradni opremljevalec
KK Cedevita Olimpija
Free deliveryBrezplačna dostava
pri nakupu nad 80 EUR

Sponzorji

Mali sponzorji, dobavitelji in partnerji