Novica
05.11.2021

Spletni prenos: Cedevita Olimpija zeleni gostijo Janče Ljubljano B

Po počitniškem tekmovalnem odmoru so pred košarkarji ekip mlajših starostnih kategorij Cedevite Olimpije novi preizkusi v državnem prvenstvu. V spletnem prenosu si boste lahko ogledali dvoboj 2. SKL fantov U17, Cedevita Olimpija zeleni pa bodo v mali stoženski dvorani gostili košarkarje ekipe Janče Ljubljana B. FANTJE U17A (1. SKL; 4. KOLO 1. DELA) ŠD Kamnik … Continued

Po počitniškem tekmovalnem odmoru so pred košarkarji ekip mlajših starostnih kategorij Cedevite Olimpije novi preizkusi v državnem prvenstvu. V spletnem prenosu si boste lahko ogledali dvoboj 2. SKL fantov U17, Cedevita Olimpija zeleni pa bodo v mali stoženski dvorani gostili košarkarje ekipe Janče Ljubljana B.

FANTJE U17A (1. SKL; 4. KOLO 1. DELA)

ŠD Kamnik (Kamnik, Slovenija), sobota, 6. november, ob 10.00:
CALCIT BASKETBALL – CEDEVITA OLIMPIJA A

LESTVICA:

M Ekipa T Z P
1. Cedevita Olimpija A 3 3 0 6
2. Krka beli 3 2 1 5
3. Ježica 3 1 2 4
4. Calcit Basketball 3 0 3 3


FANTJE U17 ZELENI (2. SKL; 4. KOLO 1. DELA)

Mala dvorana Stožice (Ljubljana, Slovenija), sobota, 6. november, ob 9.00:
CEDEVITA OLIMPIJA ZELENI – JANČE LJUBLJANA B

LESTVICA:

M Ekipa T Z P
1. Cedevita Olimpija zeleni 2 2 0 4
2. Janče Ljubljana B 2 1 1 3
3. Vojnik B 2 0 2 2

 


FANTJE U15 ZELENI (1. SKL U15; 4. KOLO 1. DELA)

Montažna dvorana Šentvid (Ljubljana, Slovenija), sobota, 6. november, ob 19.00:
ŠENTVID-LJUBLJANA ZELENI – CEDEVITA OLIMPIJA ZELENI

LESTVICA:

M Ekipa T Z P
1. Slovan A 3 3 0 6
2. Šentvid – Ljubljana zelen 3 1 2 4
3. Calcit Basketball 3 1 2 4
4. Cedevita Olimpija zeleni 3 1 2 4

FANTJE U15 ORANŽNI (2. SKL; 4. KOLO 1. DELA)

ŠD Kodeljevo (Ljubljana, Slovenija), nedelja, 7. november, ob 10.00:
SLOVAN B – CEDEVITA OLIMPIJA ORANŽNI

LESTVICA:

M Ekipa T Z P
1. Cedevita Olimpija oranžni 3 3 0 6
2. Hidria 3 2 1 5
3. Globus 3 1 2 4
4. Slovan B 3 0 3 2

 


FANTJE U13 (1. SKL; 4. KOLO 1. DELA)

ŠD Medvode (Medvode, Slovenija), sobota, 6. november, ob 9.00:
BRINOX MEDVODE – CEDEVITA OLIMPIJA

LESTVICA:

M Ekipa T Z P
1. Cedevita Olimpija 3 3 0 6
2. Slovan A 3 2 1 5
3. Brinox Medvode 3 1 2 4
4. Calcit Basketball A 3 0 3 3

FANTJE U13 ZELENI (1. SKL; 4. KOLO 1. DELA)

OŠ Ivana Cankarja (Vrhnika, Ljubljana), sobota, 6. november, ob 8.30:
IPROS VRHNIKA A – CEDEVITA OLIMPIJA ZELENI

LESTVICA:

M Ekipa T Z P
1. Ježica A 3 3 0 6
2. Ipros Vrhnika A 3 2 1 5
3. Hidria 3 1 2 4
4. Cedevita Olimpija zeleni 3 0 3 3

FANTJE U13 ORANŽNI (2. SKL; 4. KOLO 1. DELA)

OŠ Ivana Cankarja (Vrhnika, Ljubljana), sobota, 6. november, ob 10.30:
IPROS VRHNIKA B – CEDEVITA OLIMPIJA ORANŽNI

LESTVICA:

M Ekipa T Z P
1. Cedevita Olimpija oranžni 2 2 0 4
2. Ipros Vrhnika B 2 1 1 3
3. Slovan C 2 0 2 2

 

Zadnje novice


Navijaška oprema

Ženska majica retro napis Cedevita Olimpija

V trgovino

Adidas CORE 19 HOODIE z logotipom

V trgovino

Replika uradnega dresa - Jaka Blažič

V trgovino

Majica Dragon Heart

V trgovino

Adidas ESSENTIALS 3-STRIPES TEE z logotipom

V trgovino
AdidasUradni opremljevalec
KK Cedevita Olimpija
Free deliveryBrezplačna dostava
pri nakupu nad 80 EUR

Sponzorji

Mali sponzorji, dobavitelji in partnerji