27.09.2020

Poraz mladih Zmajev v Hrastniku

Košarkarji ekipe Cedevita Olimpija mladi so na uvodni tekmi nove sezone 3. SKL doživeli poraz v Hrastniku proti domačemu moštvu (64:83). Četa glavnega trenerja Boruta Fijavža je v okrnjeni zasedbi v petek gostovala v Hrastniku in z visokim porazom, s 64:83, začela svoje boje v 3. SKL. Moštvo je v novi sezoni precej pomlajeno, v … Continued

Košarkarji ekipe Cedevita Olimpija mladi so na uvodni tekmi nove sezone 3. SKL doživeli poraz v Hrastniku proti domačemu moštvu (64:83).

Četa glavnega trenerja Boruta Fijavža je v okrnjeni zasedbi v petek gostovala v Hrastniku in z visokim porazom, s 64:83, začela svoje boje v 3. SKL. Moštvo je v novi sezoni precej pomlajeno, v članski konkurenci pa bodo mladi Zmaji predvsem pridobivali izkušnje, ki so še kako pomembne v karieri vsakega košarkarja.

Po izenačeni prvi četrtini so igralci Hrastnika v drugi četrtini prestavili v višjo prestavo in pobegnili ljubljanskim košarkarjem. Mladi Zmaji so se na trenutke dobro borili z moštvom, ki je še v pretekli sezoni igralo v drugoligaški konkurenci. Tretjo četrtino je ljubljansko moštvo dobilo z rezultatom 19:17, vendar so izkušenejši domačini kljub temu tekmo rutinirano pripeljali do konca. Po 40 minutah igre je semafor v Športni dvorani na Logu kazal 83:64 za domačine.