06.04.2023

Mladinci po hudem boju preskočili ECE Triglav in se uvrstili v polfinale!

Košarkarji mladinske ekipe Cedevite Olimpije so v četrtek na četrtfinalni tekmi finalnega turnirja državnega prvenstva, ki poteka v kranjski Športni dvorani Planina, z rezultatom 86:79 premagali ECE Triglav in se prebili v polfinale. Odločilen korak k zmagi nad gostitelji turnirja so mladi Zmaji napravili v drugi polovici zadnje četrtine, ko so na zaostanek s 70:75 … Continued

Košarkarji mladinske ekipe Cedevite Olimpije so v četrtek na četrtfinalni tekmi finalnega turnirja državnega prvenstva, ki poteka v kranjski Športni dvorani Planina, z rezultatom 86:79 premagali ECE Triglav in se prebili v polfinale. Odločilen korak k zmagi nad gostitelji turnirja so mladi Zmaji napravili v drugi polovici zadnje četrtine, ko so na zaostanek s 70:75 odgovorili z nizom desetih zaporednih točk, in prednosti niso več izpustili iz svojih rok. Blestela sta Vukašin Todorović z 32 točkami, 10 skoki in šestimi asistencami, ter Lon Ličan z 22 točkami in osmimi skoki.

V petkovem polfinalu se bodo izbranci glavnega trenerja Boruta Fijavža za mesto v finalu ob 18.00 pomerili z Jančami Riko Ljubljano.

FINALNI TURNIR DRŽAVNEGA PRVENSTVA ZA FANTE U20 (ŠD Planina, Kranj; 5. – 8. april 2023)