26.01.2024

Poraz mladinske zasedbe proti Bayernu

Košarkarji mladinske zasedbe Cedevite Olimpije so na prvi tekmi kvalifikacijskega turnirja adidas Next Generation po izenačenem prvem polčasu na koncu utrpeli poraz proti Bayern Basketballu. Ob koncu obračuna je semafor kazal rezultat 82:68. Mladinska ekipa Cedevite Olimpije je na s porazom odprla kvalifikacijski turnir adidas Next Generation, ki poteka v Podgorici. Na prvem obračunu so … Continued

Košarkarji mladinske zasedbe Cedevite Olimpije so na prvi tekmi kvalifikacijskega turnirja adidas Next Generation po izenačenem prvem polčasu na koncu utrpeli poraz proti Bayern Basketballu. Ob koncu obračuna je semafor kazal rezultat 82:68.

Mladinska ekipa Cedevite Olimpije je na s porazom odprla kvalifikacijski turnir adidas Next Generation, ki poteka v Podgorici. Na prvem obračunu so Zmaji pokazali dober odpor v prvem polčasu, ki se je zaključil z rezultatom 38:38, v nadaljevanju pa so na parketu zagospodarili Nemci ter srečanje obrnili v svoj prid. Ob zaključku obračuna v Dvorani Verde je bil rezultat na semaforju 82:68.

V ljubljanski zasedbi sta bila najbolj učinkovita Derin Can Ustun, ki je 12 točkam dodal še šest skokov in prav toliko asistenc ter Martin Tonejc, ki je prav tako dosegel 12 točk. 11 jih je k skupnemu izkupičku prispeval še Ian Lazarevski.

V soboto mlade Zmaje čakata še dva obračuna, in sicer se bodo 11.15 pomerili z madridskim Realom, ob 18.00 pa z Umano Reyer iz Benetk.

EUROLEAGUE BASKETBALL ADIDAS NEXT GENERATION (Športna dvorana Verde, Podgorica, Črna gora; 26.-28. januar 2024)