19.10.2024

3. SKL: Cedevita Olimpija mladi do zmage nad Elektro

Košarkarji ekipe Cedevita Olimpija mladi so v soboto v okviru četrtega kola rednega dela 3. SKL gostovali pri Elektri Šoštanj in zabeležili zmago z rezultatom 99:64. S tem uspehom so mladi Zmaji prekinili niz dveh zaporednih porazov. Martin Tonejc je bil s 26 točkami najboljši strelec v Zeleno-oranžni zasedbi, s 24 točkami mu je sledil … Continued

Martin Tonejc je bil s 26 točkami najboljši strelec v Zeleno-oranžni zasedbi, s 24 točkami mu je sledil Mark Morano Mahmutovič. Lovro Lapajne je v statistiko vpisal 18 točk, Jakob Ante Truden pa 17.

3. SKL, SKUPINA VZHOD, 4. KOLO

ŠD Šoštanj (Šoštanj, Slovenija), sobota, 19. oktober:
ELEKTRA ŠOŠTANJ – CEDEVITA OLIMPIJA MLADI 64:99 (14:29, 20:25, 15:24, 15:21)

Cedevita Olimpija mladi: Sok 2, Morano Mahmutovič 24, Gole, Hukić, Halič, Lazarevski 8, Truden 17, Kump 4, Lapajne 18, Tonejc 26.