02.10 2021
14:30
3. SKL, 1. kolo
Mala dvorana Stožice
Cedevita Olimpija mladi
65 : 60
Calcit Basketball
06.10 2021
19:15
Pokal Spar, 1. tekma 1. kroga
Stožice
Cedevita Olimpija mladi
95 : 66
Nazarje
09.10 2021
2. SKL U17 (1. kolo 1. dela)
OŠ Kašelj
Janče Ljubljana B
58 : 100
Cedevita Olimpija zeleni
09.10 2021
10:00
1. SKL U17 (1. kolo 1. dela)
Stožice
Cedevita Olimpija A
108 : 46
Calcit Basketball
13.10 2021
20:30
Pokal Spar, 2. tekma 1. kroga
ŠD Nazarje
Nazarje
0 : 0
Cedevita Olimpija mladi
16.10 2021
09:00
2. SKL U17 (2. kolo 1. dela)
Gimnazija Bežigrad
Cedevita Olimpija oranžni
0 : 0
ECE Triglav B
16.10 2021
10:00
1. SKL U17 (2. kolo 1. dela)
Stožice
Cedevita Olimpija A
0 : 0
Krka beli
16.10 2021
18:00
3. SKL, 3. kolo
ŠD Brinje
Grosuplje
0 : 0
Cedevita Olimpija mladi
23.10 2021
1. SKL U17 (3. kolo 1. dela)
Ježica
Ježica
0 : 0
Cedevita Olimpija A
23.10 2021
2. SKL U17 (3. kolo 1. dela)
OŠ Šturje
Kia Mas avto Ajdovščina
0 : 0
Cedevita Olimpija oranžni
23.10 2021
11:10
2. SKL U17 (3. kolo 1. dela)
Gimnazija Bežigrad
Cedevita Olimpija zeleni
0 : 0
Vojnik B
23.10 2021
19:00
3. SKL, 4. kolo
Stožice
Cedevita Olimpija mladi
0 : 0
Prebold Vrtine Palir
30.10 2021
3. SKL, 5. kolo
ŠD Nazarje
Nazarje
0 : 0
Cedevita Olimpija mladi
03.11 2021
3. SKL, 6. kolo
Ježica
Ježica
0 : 0
Cedevita Olimpija mladi
06.11 2021
2. SKL U17 (4. kolo 1. dela)
Gimnazija Bežigrad
Cedevita Olimpija zeleni
0 : 0
Janče Ljubljana B
06.11 2021
1. SKL U17 (4. kolo 1. dela)
ŠD Kamnik
Calcit Basketball
0 : 0
Cedevita Olimpija A
06.11 2021
3. SKL, 7. kolo
Stožice
Cedevita Olimpija mladi
0 : 0
Hrastnik
13.11 2021
1. SKL U17 (5. kolo 1. dela)
ŠD Leona Štuklja
Krka beli
0 : 0
Cedevita Olimpija A
13.11 2021
2. SKL U17 (5. kolo 1. dela)
ŠD Planina
ECE Triglav B
0 : 0
Cedevita Olimpija oranžni
13.11 2021
19:00
3. SKL, 8. kolo
ŠD Slovenske Konjice
Konjice
0 : 0
Cedevita Olimpija mladi
17.11 2021
19:00
3. SKL, 2. kolo
Stožice
Cedevita Olimpija mladi
0 : 0
Bistrica
20.11 2021
1. SKL U17 (6. kolo 1. dela)
Stožice
Cedevita Olimpija A
0 : 0
Ježica
20.11 2021
2. SKL U17 (6. kolo 1. dela)
Gimnazija Bežigrad
Cedevita Olimpija oranžni
0 : 0
Kia Mas avto Ajdovščina
20.11 2021
2. SKL U17 (6. kolo 1. dela)
ŠD OŠ Vojnik
Vojnik B
0 : 0
Cedevita Olimpija zeleni
20.11 2021
3. SKL, 9. kolo
Stožice
Cedevita Olimpija mladi
0 : 0
Kolpa
04.12 2021
3. SKL, 10. kolo
OŠ Jurij Dalmatin
Krško
0 : 0
Cedevita Olimpija mladi
11.12 2021
3. SKL, 11. kolo
Stožice
Cedevita Olimpija mladi
0 : 0
Vojnik G7
18.12 2021
3. SKL, 12. kolo
ŠD Kamnik
Calcit Basketball
0 : 0
Cedevita Olimpija mladi
08.01 2022
3. SKL, 13. kolo
ŠD Srednja šola Slov. Bistrica
Bistrica
0 : 0
Cedevita Olimpija mladi
15.01 2022
3. SKL, 14. kolo
Stožice
Cedevita Olimpija mladi
0 : 0
Grosuplje
22.01 2022
3. SKL, 15. kolo
ŠD OŠ Prebold
Prebold Vrtine Palir
0 : 0
Cedevita Olimpija mladi
29.01 2022
3. SKL, 16. kolo
Stožice
Cedevita Olimpija mladi
0 : 0
Nazarje
05.02 2022
3. SKL, 17. kolo
Stožice
Cedevita Olimpija mladi
0 : 0
Ježica
12.02 2022
3. SKL, 18. kolo
ŠD Na logu, Hrastnik
Hrastnik
0 : 0
Cedevita Olimpija mladi
05.03 2022
3. SKL, 19. kolo
Stožice
Cedevita Olimpija mladi
0 : 0
Konjice
12.03 2022
19:00
3. SKL, 20. kolo
OŠ Mirana Jarca, Črnomelj
Kolpa
0 : 0
Cedevita Olimpija mladi
19.03 2022
3. SKL, 21. kolo
Stožice
Cedevita Olimpija mladi
0 : 0
Krško
26.03 2022
3. SKL, 22. kolo
ŠD OŠ Vojnik
Vojnik G7
0 : 0
Cedevita Olimpija mladi

SEZONA 2020/21

25.09 2020
19:00
3. SKL (1. kolo 1. dela)
ŠD na Logu, Hrastnik
Hrastnik
83 : 64
Cedevita Olimpija mladi
26.09 2020
09:00
2. SKL U17 (1. kolo)
Gimnazija Bežigrad
Cedevita Olimpija B
66 : 55
GGD Šenčur
26.09 2020
11:20
1. SKL U17 (1. kolo)
Mala dvorana Stožice
Cedevita Olimpija A
63 : 65
Leone Ajdovščina
27.09 2020
09:00
1. SKL U15 (1. kolo)
Gimnazija Bežigrad
Cedevita Olimpija A
103 : 52
Gorenja vas
27.09 2020
12:00
1. SKL U15 (1. kolo)
ŠD Domžale
Helios Suns A
121 : 62
Cedevita Olimpija B
27.09 2020
12:00
2. SKL U15 (1. kolo)
Montažna dvorana Šentvid
Globus
51 : 60
Cedevita Olimpija OKŠ
28.09 2020
19:45
1. SKL U15 (2. kolo)
Mala dvorana Stožice
Cedevita Olimpija A
120 : 53
Ilirija A
30.09 2020
18:30
2. SKL U17 (2. kolo)
SŠ Domžale
Lastovka
46 : 98
Cedevita Olimpija B
30.09 2020
19:45
1. SKL U17 (2. kolo)
Mala dvorana Stožice
Cedevita Olimpija A
94 : 65
Gorica A
01.10 2020
17:00
1. SKL U15 (2. kolo)
Montažna dvorana Šentvid
Šentvid-Ljubljana beli
66 : 70
Cedevita Olimpija B
01.10 2020
18:00
2. SKL U15 (2. kolo)
OŠ Ledina
Cedevita Olimpija OKŠ
55 : 51
Orli Postojna
03.10 2020
10:00
1. SKL U17 (3. kolo)
ŠD Medvode
Brinox Medvode
44 : 80
Cedevita Olimpija A
03.10 2020
11:30
2. SKL U17 (3. kolo)
Cedevita Olimpija B
80 : 64
Krvavec Botana
03.10 2020
19:00
3. SKL (2. kolo)
Mala dvorana Stožice
Cedevita Olimpija mladi
60 : 69
Konjice
04.10 2020
09:00
2. SKL U15 (3. kolo)
OŠ Hinko Smrekar
Ilirija B
63 : 51
Cedevita Olimpija OKŠ
04.10 2020
11:00
1. SKL U15 (3. kolo)
ŠD Kodeljevo
Slovan A
99 : 31
Cedevita Olimpija B
04.10 2020
11:00
1. SKL U15 (3. kolo)
OŠ Franceta Bevka
Ježica
64 : 117
Cedevita Olimpija A
04.10 2020
15:00
1. SKL U19 (1. kolo)
Mala dvorana Stožice
Cedevita Olimpija A
88 : 83
AKK Branik
04.10 2020
18:00
2. SKL U19 (1. kolo)
ŠD OŠ Prebold
Prebold 2014
79 : 121
Cedevita Olimpija B
10.10 2020
16:30
3. SKL (3. kolo)
ŠD Kamnik
Calcit Basketball
76 : 65
Cedevita Olimpija mladi
11.10 2020
10:15
2. SKL U15 (4. kolo)
Gimnazija Bežigrad
Cedevita Olimpija OKŠ
85 : 45
Globus
11.10 2020
12:45
1. SKL U15 (4. kolo)
Gimnazija Bežigrad
Cedevita Olimpija B
54 : 106
Helios Suns A
11.10 2020
10:00
1. SKL U15 (4. kolo)
ŠD Gorenja vas
Gorenja vas
43 : 92
Cedevita Olimpija A
11.10 2020
1. SKL U19 (2. kolo)
Mala dvorana Stožice
Cedevita Olimpija A
83 : 90
GIB Ilirija
11.10 2020
15:00
2. SKL U19 (2. kolo)
Gimnazija Bežigrad
Cedevita Olimpija B
89 : 68
Celje
13.10 2020
20:15
1. SKL U17 (4. kolo)
OŠ Šturje
Leone Ajdovščina
74 : 68
Cedevita Olimpija A
17.10 2020
09:00
2. SKL U17 (5. kolo)
Gimnazija Bežigrad
Cedevita Olimpija B
92 : 46
Lastovka
18.10 2020
09:00
1. SKL U15 (5. kolo)
Mala dvorana Stožice
Cedevita Olimpija B
80 : 65
Šentvid-Ljubljana beli
18.10 2020
10:00
2. SKL U15 (5. kolo)
ŠC Postojna
Orli Postojna
69 : 57
Cedevita Olimpija OKŠ
18.10 2020
11:00
1. SKL U15 (5. kolo)
OŠ Hinko Smrekar
Ilirija A
66 : 104
Cedevita Olimpija A
14.03 2021
00:00
1. SKL U19 (3. kolo)
ŠD OŠ Milojke Štrukelj
Gorica
46 : 82
Cedevita Olimpija A
21.03 2021
10:00
1. SKL U19 (1. kolo 2. dela)
ŠD Domžale (Domžale)
Helios Suns A
68 : 91
Cedevita Olimpija A
28.03 2021
15:00
1. SKL U19 (2. kolo 2. dela)
Mala dvorana Stožice
Cedevita Olimpija A
68 : 70
Ljubljana A
18.04 2021
17:00
1. SKL U19 (5. kolo 2. dela)
ŠD Planina
ECE Triglav
59 : 78
Cedevita Olimpija A
21.04 2021
17:30
1. SKL U19 (3. kolo 2. dela)
ŠD Leona Štuklja
Krka
59 : 90
Cedevita Olimpija A
24.04 2021
10:00
1. SKL U17 (5. kolo 1. dela)
ŠD OŠ Milojke Štrukelj
Gorica A
57 : 93
Cedevita Olimpija A
25.04 2021
10:00
2. SKL U17 (4. kolo 1. dela)
ŠD Cerklje
GGD Šenčur
79 : 62
Cedevita Olimpija B
25.04 2021
14:30
1. SKL U19 (6. kolo 2. dela)
Mala dvorana Stožice
Cedevita Olimpija A
84 : 65
LTH Castings
25.04 2021
2. SKL U19 (3. kolo 1. dela)
ŠD Zagorje ob Savi
Zagorje
0 : 20
Cedevita Olimpija B
28.04 2021
1. SKL U19 (4. kolo 2. dela)
Mala dvorana Stožice
Cedevita Olimpija A
81 : 63
Rogaška
01.05 2021
10:00
1. SKL U17 (6. kolo 1. dela)
Gimnazija Bežigrad
Cedevita Olimpija A
108 : 37
Brinox Medvode
30.04 2021
18:15
2. SKL U17 (6. kolo 1. dela)
ŠD Cerklje
Krvavec Botana
70 : 79
Cedevita Olimpija B
09.05 2021
09:00
1. SKL U15 (6. kolo 1. dela)
Gimnazija Bežigrad
Cedevita Olimpija B
42 : 95
Slovan A
09.05 2021
11:15
1. SKL U15 (6. kolo 1. dela)
Gimnazija Bežigrad
Cedevita Olimpija A
116 : 74
Ježica
09.05 2021
13:45
2. SKL U15 (6. kolo 1. dela)
Gimnazija Bežigrad
Cedevita Olimpija OKŠ
62 : 53
Ilirija B
09.05 2021
18:00
2. SKL U19 (1. kolo 2. dela)
ŠD Šoštanj
Elektra Šoštanj
84 : 59
Cedevita Olimpija B
12.05 2021
17:45
1. SKL U19 (četrtfinale)
ŠD Planina
Cedevita Olimpija A
81 : 70
Terme Olimia Podčetrtek
15.05 2021
16:00
1. SKL U19 (polfinale)
ŠD Planina
Cedevita Olimpija A
68 : 60
Helios Suns A
16.05 2021
09:30
1. SKL U15 (1. kolo 2. dela)
Gimnazija Bežigrad
Cedevita Olimpija A
87 : 49
Prebold 2014
16.05 2021
10:00
2. SKL U15 (1. kolo 2. dela)
Kolpa
77 : 58
Cedevita Olimpija OKŠ
16.05 2021
13:00
1. SKL U19 (finale)
ŠD Planina
Krka
56 : 98
Cedevita Olimpija A
14.05 2021
19:00
2. SKL U19 (2. kolo 2. dela)
OŠ Mirana Jarca, Črnomelj
Kolpa
20 : 0
Cedevita Olimpija B
19.05 2021
19:30
1. SKL U15 (1. kolo 2. dela)
ŠD Skala
Pivka Perutninarstvo
75 : 66
Cedevita Olimpija B
19.05 2021
1. SKL U17 (1. kolo 2. dela)
OŠ Kašelj
Janče RIKO
86 : 65
Cedevita Olimpija A
19.05 2021
18:00
1. SKL U15 (2. kolo 2. dela)
Gimnazija Bežigrad
Cedevita Olimpija A
73 : 59
Krka beli
22.05 2021
12:30
2. SKL U17 (1. kolo 2. dela)
Gimnazija Bežigrad
Cedevita Olimpija B
98 : 64
Gorica B
22.05 2021
11:10
1. SKL U17 (2. kolo 2. dela)
Gimnazija Bežigrad
Cedevita Olimpija A
62 : 45
Krka beli
23.05 2021
12:45
1. SKL U15 (2. kolo 2. dela)
Gimnazija Bežigrad
Cedevita Olimpija B
75 : 71
Calcit Basketball
23.05 2021
15:00
2. SKL U19 (3. kolo 2. dela)
Gimnazija Bežigrad
Cedevita Olimpija B
95 : 48
Ajdas Lenart
29.05 2021
17:00
1. SKL U17 (3. kolo 2. dela)
ŠD Kodeljevo
Slovan A
65 : 80
Cedevita Olimpija A
29.05 2021
2. SKL U17 (2. kolo 2. dela)
ŠD OŠ Vižmarje-Brod
Ljubljana A
74 : 69
Cedevita Olimpija B
30.05 2021
09:45
1. SKL U15 (3. kolo 2. dela)
ŠD Logatec
Logatec
65 : 49
Cedevita Olimpija B
30.05 2021
1. SKL U15 (3. kolo 2. dela)
OŠ Hinko Smrekar
Ljubljana A
79 : 72
Cedevita Olimpija A
02.06 2021
20:00
1. SKL U17 (4. kolo 2. dela)
ŠD Planina
ECE Triglav A
55 : 75
Cedevita Olimpija A
05.06 2021
09:00
2. SKL U17 (3. kolo 2. dela)
Gimnazija Bežigrad
Cedevita Olimpija B
79 : 51
Logatec
06.06 2021
11:15
1. SKL U15 (4. kolo 2. dela)
Gimnazija Bežigrad
Cedevita Olimpija A
78 : 35
Litija
06.06 2021
09:00
2. SKL U15 (4. kolo 2. dela)
Cedevita Olimpija OKŠ
57 : 76
Kolpa
06.06 2021
13:30
1. SKL U15 (4. kolo 2. dela)
Gimnazija Bežigrad
Cedevita Olimpija B
76 : 55
Pivka Perutninarstvo
06.06 2021
15:45
2. SKL U15 (3. kolo 2. dela)
Gimnazija Bežigrad
Cedevita Olimpija OKŠ
66 : 76
Krško
09.06 2021
1. SKL U15 (6. kolo 2. dela)
Gimnazija Bežigrad
Cedevita Olimpija B
77 : 40
Logatec
10.06 2021
1. SKL U15 (5. kolo 2. dela)
ŠD Kamnik
Calcit Basketball
56 : 71
Cedevita Olimpija B
11.06 2021
1. SKL U17 (polfinale)
OŠ Šturje
Janče RIKO
64 : 45
Cedevita Olimpija A
12.06 2021
10:00
2. SKL U17 (4. kolo 2. dela)
ŠC Tolmin
Tera Tolmin
0 : 0
Cedevita Olimpija B
13.06 2021
15:30
1. SKL U17 (tekma za tretje mesto)
OŠ Šturje
Cedevita Olimpija A
67 : 60
Leone Ajdovščina
16.06 2021
19:00
1. SKL U15 (četrtfinale)
ŠD Planina
Cedevita Olimpija A
64 : 67
Slovan A
17.06 2021
18:00
2. SKL U15 (6. kolo 2. dela)
OŠ Jurij Dalmatin
Krško
80 : 21
Cedevita Olimpija OKŠ

Navijaška oprema

Ženska majica retro napis Cedevita Olimpija

V trgovino

Adidas CORE 19 HOODIE z logotipom

V trgovino

Replika uradnega dresa - Jaka Blažič

V trgovino

Majica Dragon Heart

V trgovino

Adidas ESSENTIALS 3-STRIPES TEE z logotipom

V trgovino
AdidasUradni opremljevalec
KK Cedevita Olimpija
Free deliveryBrezplačna dostava
pri nakupu nad 80 EUR

Sponzorji

Mali sponzorji, dobavitelji in partnerji